خود ارضایی با آب

خود ارضایی با آب
21 دی 1402
1717 بازدید

تحریک آلت تناسلی توسط خود فرد، خود ارضایی نامیده می شود. این کار برای نوعی تخلیه شهوت و احساسات جنسی است که فرد را به رضایت درونی می رساند. آیا تا به حال در مورد خود ارضایی با فشار آب چیزی شنیده اید؟ بسیاری از دختران باکره و خانم ها، از طریق فشار آب خود […]

تحریک آلت تناسلی توسط خود فرد، خود ارضایی نامیده می شود. این کار برای نوعی تخلیه شهوت و احساسات جنسی است که فرد را به رضایت درونی می رساند. آیا تا به حال در مورد خود ارضایی با فشار آب چیزی شنیده اید؟
بسیاری از دختران باکره و خانم ها، از طریق فشار آب خود ارضایی می کنند. اما هزار باید و نباید در این خصوص وجود داشته و این نوع استمنا عوارضی به همراه دارد که در ادامه قصد داریم آنها را بررسی کنیم.

خود ارضایی با فشار آب چگونه است؟

در واقع خود ارضایی با فشار آب حمام، نوعی تحریک بیرونی به حساب می آید. این شیوه خود ارضایی مخصوص خانم ها است. خود ارضایی با فشار آب ناحیه کلیتوریس را تحریک می کند و فرد را به ارضا جنسی می رساند. بسیاری از دختران این نوع خود ارضایی را از سن 13 تا 20 سالگی تجربه می کنند. استمنا با فشار آب در بسیاری از دختران جوان دیده می شود. شاید آن ها هیچ اطلاعی در مورد این نحوه خود ارضایی نداشته باشند و برای بار اول در حمام یا در دستشویی به این موضوع پی برده باشند.
همانطور که می دانید، نیاز جنسی یکی از اصلی ترین و انکار نشدنی ترین نیاز های هر زن و مردی است. زمانی که این احساس در فرد به وجود می آید، قطعا تخلیه آن باید از یکی از روش های تخلیه جنسی صورت بگیرد. بسیاری از افراد می توانند با بی توجهی، این احساس را در خود مهار کنند اما بعضی دیگر به دنبال راهی برای ارضا آن هستند.
خود ارضایی با فشار آب یکی از روش هایی است که دختر خانم ها با آن خود را به لذت جنسی می رسانند. این روش فقط از طریق تحریک ناحیه بیرونی آلت تناسلی صورت می گیرد که بعضی ها با لمس کردن و مالش ناحیه کلیتوریس به ارضا جنسی می رسند.

مضرات خود ارضایی با فشار آب

خودارضایی با فشار آب منجر به عوارض و آسیب هایی شده که در ادامه برخی عوارض خودارضایی به این روش مطرح شده است.

اعتیاد به خود ارضایی:

یکی از اصلی ترین مضرات جلق با فشار آب حمام، اعتیاد پیدا کردن به آن است. زمانی که فرد از انجام این کار احساس لذت و رضایت کسب کند، به این کار اعتیاد پیدا می کند و برای فرار از تنش های زندگی و اضطراب های درونی به این کار روی می آورد. ممکن است این شیوه خود ارضایی از سنین بسیار کم آغاز شود و تا چندین سال نیز ادامه پیدا کند.

عفونت:

به طور کلی باید بگوییم خود ارضایی دختران با فشار آب منجر به بروز عفونت نمی شود. اما در مواردی که فرد این کار را با فشار زیاد آب انجام دهد و مایع به درون رحم وی نفوذ پیدا کند، ممکن است عفونت واژن رخ دهد. البته ناگفته نماند که به دلیل وجود پرده بکارت این عفونت به رحم نخواهد رسید اما به طور کلی ممکن است سردی آب باعث بروز عفونت های خفیف در ناحیه واژن شود.

خود ارضایی با آب

خود ارضایی با آب

تنش های عصبی:

یکی از عوارض خود ارضایی با فشار آب، تنش های عصبی و اضطراب های درونی است. ممکن است که فرد پس از خود ارضایی با فشار آب به نوعی لذت درونی برسد، اما چند ساعت بعد، ممکن است احساس گناه به فرد دست بدهد.
این احساس گناه می تواند در روحیات و خلقیات فرد تاثیرات منفی بگذارد. همچنین در مواردی ترس از پارگی پرده بکارت و افشا شدن ماجرا می تواند فرد را دچار اضطراب ها و استرس های زیادی کند. به همین علت خود ارضایی دختران با فشار آب می تواند برای فرد آسیب های روحی نیز در بر داشته باشد.

ناسازگاری پس از ازدواج:

عدم سازش با همسر پس از ازدواج را می توان جزو آسیب جق با فشار آب و خود ارضایی دانست. از آنجایی که در خود ارضایی، فرد مطابق با خواسته ها و میل های درونی اش رفتار می کند، پس از ازدواج ممکن است به آن لذت جنسی که باید، نرسد و این موضوع برای بنیان خانواده به یک معضل تبدیل شود.
همانطور که می دانید بسیاری از دختر خانم ها از ابتدای رسیدن به سن بلوغ، خود ارضایی را آغاز می کنند. عادت و اعتیاد به انجام این کار می تواند در آینده و بعد از ازدواج برای این افراد دردسر ساز شود.

تحریک پذیری بالا:

یکی دیگر از عوارض خود ارضایی با فشار آب این است که فرد حس تحریک پذیری بسیار بالایی را تجربه می کند. زمانی که یک دختر خانم باکره، با فشار آب به لذت جنسی برسد و بارها و بارها آن را تجربه کند، ممکن است با کوچکترین عوامل تحریک شود.
به طور مثال شاید با پوشیدن یک لباس زیر تنگ نیز به شدت تحریک شود و سعی کند که این حس را با روش های دیگری تخلیه کند. این یکی از خطرناک ترین عوارض و مضرات این روش خود ارضایی به حساب می آید چرا که حس تحریک پذیری فرد به شدت بالا می رود.

آیا خود ارضایی با فشار آب به پرده آسیب می زند؟

یکی از اصلی ترین دغدغه کسانی که با فشار آب خود ارضایی می کنند این است که آیا این روش به پرده بکارت آسیب وارد می کند و باعث پارگی پرده می شود؟ در جواب باید بگوییم پارگی پرده بکارت جزو آسیب جق با فشار آب به حساب نمی آید؛ زیرا فشار آب به تنهایی باعث از بین رفتن بکارت نمی شود. در واقع پرده بکارت زمانی آسیب می بیند که فرد یک جسم خارجی را وارد واژن خود کند. اما در حالت کلی فشار آب باعث پارگی پرده بکارت نمی شود.
ناگفته نماند که در بعضی از موارد دیده شده، فرد فشار آب را به داخل واژن خود هدایت می کند. در صورتی که فشار آب به شدت بالا باشد و غشا پرده بکارت در نزدیکی دهانه واژن قرار بگیرد، ممکن است به آن آسیب هایی وارد شود، اما احتمال پارگی وجود ندارد. این موضوع در خصوص کسانی صدق می کند که پرده بکارت بسیار نازک و حساسی دارند.
به طور کلی باید به این موضوع اشاره داشته باشیم که خود ارضایی با فشار آب حمام، فقط مختص ناحیه خارجی اندام تناسلی است و اگر این کار برای داخل واژن انجام شود، هیچ نوع لذت جنسی برای فرد نخواهد داشت. بسیاری از خانم ها حتی پس از ازدواج هم توسط مالش ناحیه کلیتوریس به واسطه همسرشان به ارضا جنسی می رسند. بنابراین این نوع خود ارضایی نیز فقط مختص تحریک ناحیه خارجی آلت تناسلی می باشد.