تعبیر خواب تربوز

تعبیر خواب تربوز
19 شهریور 1400
209 بازدید

تربوز یا همان هندوانه در خواب دیدن تعبیرهای متفاوتی دارد و هر کدام از معبران تعبیر به خصوصی دارند که در شرایط مختلف و اقسام خواب دیدن هندوانه متفاوت اند. البته تعبیر خواب در افراد هم با یکدیگر تفاوت دارد. تعبیر خواب هندوانه بسیاری تعبیر خواب هندوانه را خوش یمن و پربرکت می دانند. دیدن […]

تربوز یا همان هندوانه در خواب دیدن تعبیرهای متفاوتی دارد و هر کدام از معبران تعبیر به خصوصی دارند که در شرایط مختلف و اقسام خواب دیدن هندوانه متفاوت اند.

البته تعبیر خواب در افراد هم با یکدیگر تفاوت دارد.

تعبیر خواب تربوز

تعبیر خواب تربوز

تعبیر خواب هندوانه

بسیاری تعبیر خواب هندوانه را خوش یمن و پربرکت می دانند. دیدن هندوانه در خواب به شانس و اقبال خوب هم می تواند مرتبط باشد. به نوعی دیدن هندوانه در خواب می تواند شروع خوشبختی و سعادت باشد.

البته خواب هندوانه می تواند تعابیر مثبت را نیز نشان دهد. به عبارت هایی مثل مال و ثروت، عشق، عقل، کار و رفاه، باروری و فرزندآوری نیز می توان اشاره کرد.

در تعبیر دیگری می توان گفت هندوانه یا تربوز نمادی از ارتباطات انسان ها با یکدیگر و تجربه هایی که کسب کرده اند نیز باشد.

تعبیر هندوانه در از کتاب سرزمین رویاها

در کتاب سرزمین رویاها درباره تعبیر هندوانه این چنین آمده است؛

این خواب نشان می دهد که نتایج و موفقیت های بسیار خوبی در راه است.

خریدن هندوانه در خواب هم نماد خوشبختی، شانس و اقبال و یا رسیدن به مال و منال زیاد است.

دیدن هندوانه در خواب برای فرد بیمار نیز تعبیر خوبی داشته و به زودی بیماریش درمان شده و بهبود می یابد.

پرورش هندوانه در خواب به گرفتن هدیه ای از یک فرد ناشناس اشاره می کند.

و هم چنین خوردن هندوانه در خواب در این کتاب این چنین تعبیر آمده است که امیدهایتان به ناامیدی تبدیل می شود.

تعبیر خواب تربوز

تعبیر خواب تربوز

هندوانه خریدن

هندوانه خریدن در خواب می تواند این چنین تعبیر شود که سفری احتمالی و ناگهانی با فردی که دوستش داردی در شرف وقوع است. احتمال مسافرت و تعطیلات غیر منتظره و هیجان انگیز وجود دارد.

تعبیر دیگر خریدن هندوانه رسیدن به پول و ثروت زیاد است. این ثروت ناگهانی ممکن است از برنده شدن در یک مسابقه یا قرعه کشی و یا رسیدن به ارث زیاد به دست بیاید.

هندوانه خردین در هر حال نشانه پیروزی، شادی و موفقیت است. برای شخص بیمار هم تعبیر این خواب رسیدن به  بهبودی است.

در سرزمین رویاها نیز تعبیر خریدن هندوانه این چنین آمده است : پول و شانس

تعبیر خواب هندوانه هدیه دادن

دادن هدیه هندوانه به دیگران نشانه های بی توجهی و کم توجهی از سوی هدیه دهنده به فرد هدیه گیرنده است. بهتر است به دوستان و اطرافیانتان بیشتر اهمیت بدهید.

تعبیر خواب تربوز

تعبیر خواب تربوز

از کسی با هندوانه پذیرایی کردن

پذیرایی از کسی به وسیله هندوانه از آشنایی های جدید خبر می دهد. این آشنایی های جدید می تواند پر شور و هیجان انگیز برایتان باشد. هم چنین لذت این رابطه برای شما دوچندان بوده و از روابط قبلی با کیفیت تر و بهتر نیز خواهد بود.

برش دادن پالپ هندوانه

برش دادن پالپ هندوانه در خواب حکایت نارضایت های جنسی در روابط تان است. در زندگی شخصی و عاطفی هر کسی مشکلات و نارضایتی هایی دارد ولی ممکن است قادر به گفتن و بیان آن ها نباشد و خود را خشنود نشان دهد. این رضایت ظاهری باعث می شود آن طور که باید و شاید از زندگی زناشویی لذت نبرده و به آرامش و آسایش فرد آسیب وارد شود.  بهتر است با شریک زندگی مشترک صادق باشید و مشکلات و ناراحتی های شخصی را بازگو کنید.

تعبیر خواب تربوز

تعبیر خواب تربوز

تعبیر خواب هندوانه ی کال

آنلی بیتون معبر معروف این چنین می گوید: دیدن هندوانه‌های کال و یا در حال رشد، می تواند این را نشان دهد که مشکلات و گرفتاری ها به زودی به پایان می رسد و نتایج موفقیت آمیزی خواهد داشت.

تعبیر خواب پرورش هندوانه

در کتاب سرزمین رویاها در خصوص پرورش هندوانه در خواب آمده است که یک ناشناس و یا غریبه  به شما هدیه‌ای خواهد داد.

تعبیر خواب پوست هندوانه تکه تکه

دیدن تکه های بریده شده ی هندوانه در خواب خوش یمن نبوده و نمادی از تهمت ها و سوتفاهم هایی است که ممکن است به زودی برایتان اتفاق بیفتد. این تهمت ها ممکن است به درگیری ها و دعواهای جدی خانوادگی نیز تبدیل شود. می تواند منبع این درگیری ها و خشونت از سمت مردی چاقو به دست باشد پس بهتر است احتیاط و پیش گیری های لازم را در این خصوص به کار بگیرید تا اوضاع آرام شود.

تعبیر خواب هندوانه بریدن

در تعبیر اول بریدن هندوانه در خواب نشان دهنده نارضایتی شما در رابطه جنسی است.

در تعبیر دیگر بریدن هندوانه در خواب می تواند نشان دهنده آن باشد که به زودی خیر و برکت به زندگی تان خواهد آمد. پس این خواب بهترین فرصت است که ایده هایتان را عملی کرده و یا درباره آن ها بیشتر فکر کنید تا از موقعیت های به دست آمده به نحو احسن استفاده کنید.

تعبیر خواب تربوز

تعبیر خواب تربوز

تعبیر خواب بریدن هندوانه با چاقو

بریدن هندوانه (با چاقو) در خواب نشانه ی شانس و اقبال ناپایدار یا در بهترین حالت معمولی است که در درآمد زایی وجود دارد. این خواب می تواند نسبت به ولخرجی ها و به نوعی خرج های اضافی که دارید به شما هشدار دهد تا محتاطانه رفتار کنید چرا که ممکن است باعث از دست دادن فرصت های مناسب و رسیدن به اهداف تان باشد.

البته برش دادن هندوانه توسط فردی به جز بیننده ی خواب یک هشدار و اخطاری درباره جلوگیری از درگیری اطرافیانتان باشد.

تعبیر خواب تربوز

تعبیر خواب تربوز

تعبیر خواب قسمت کردن هندوانه با دیگران

اگر در خواب ببینید که بعد از بریدن و برش هندوانه، آن را با بقیه افراد تقسیم می‌کنید، تعبیر آن این است که با همسر یا شریک زندگی مشترک خود به مشکل جدی بر می‌خورید که راه حل آن مشکل چیزی به جز سکوت خواهد بود. بهتر است در مورد موضوع و مشکل به وجود آمده به گفت و گو بپردازید تا اوضاع از آن چه که هست پیچیده تر و وخیم تر نشود.

تعبیر خواب هندوانه‌ای بدشکل

هندوانه بدشکل و بدفرم در خواب خبر از بارداری غیر منتظره و ناخواسته می دهد.

تعبیر خواب تربوز

تعبیر خواب تربوز

تعبیر خواب هندوانه‌ای رسیده و شیرین

هندوانه کاملا رسیده در خواب هم تعبیر خوبی داشته و اشاره به رسیدن به اهداف و موفقیت ها می دهد. این خواب به شما نشان می دهد هر آن چه که برای رسیدن به اهداف خود تلاش کرده اید به زودی با موفقیت جبران خواهد شد. اوضاع خوبی در انتظارتان است و به شانس و ثروت خوبی نیز خواهید رسید.

تعبیر خواب هندوانه ی خراب

هندوانه خراب در خواب علامت خطری برای بیماری و یا مشکلاتی است که با آنها درگیر هستید. ورزش کردن و پیاده روی و توجه به سلامتی می تواند تمرکز شما را برای مقابله با مشکلات حفظ کند.

هندوانه خوردن با خانواده

هندوانه خوردن در خواب اگر به همراه خانواده انجام شود متاسفانه خبر از وقوع درگیری و مشکلاتی با افراد خانواده می دهد.

تعبیر خواب پوست یا هسته هندوانه

دیدن هسته یا پوست هندوانه‌ای خورده شده در خواب نشان دهنده آن است که شما به زودی در موقعیت هایی سخت و بسیار ناخوشایند با عزیزان خود قرار خواهید گرفت.

همچنین دیدن هسته هندوانه در خواب نشان از پرشد و پیشرفت دنیای درونی تان می دهد.

تعبیر خواب هندوانه برای افراد مختلف با موقعیت های متفاوت

تعبیر خواب هندوانه برای فرد متاهل:

تعبیر دیدن هندوانه در خواب فرد متاهل می تواند رفتن به سفری سخت و طولانی باشد.

تعبیر خواب هندوانه برای فرد صاحب کسب و کار:

دیدن هندوانه در فردی که صاحب شغل و کسب و کاری حرفه ای است نشان می دهد به زودی موفقیت هایی در زمینه شغلی و حرفه خود به دست خواهد آورد و اگر خوش شانس باشد و از فرصت و موقعیت های پیش آمده ب درستی استفاده کند نتیجه خوبی در انتظارش خواهد بود.

تعبیر خواب هندوانه برای فرد بیمار:

اگر فرد مریض یا بیمار بریدن هندوانه را در خواب خود ببیند نشان دهنده شکست و ناامیدی او خواهد بود. بهتر است احتیاط کنید و در برابر مشکلات و سختی ها امید خود به خدا را از دست ندهید.

تعبیر خواب هندوانه برای زن باردار:

اگر زن بارداری که در آستانه بدنیا آوردن فرزند خویش است در خواب هندوانه ببیند می تواند تعبیر مثبتی داشته و نشان دهد وضع حمل موفقیت آمیزی را پشت سر گذاشته و بی دردسر از این مرحله عبور خواهد کرد.