بهترین قلم کاشت ناخن

بهترین قلم کاشت ناخن
10 آذر 1402
425 بازدید

کاشت ناخن به ابزار مختلفی نیاز دارد که یکی از مهم ترینشان قلم موی کاشت ناخن است. این محصول جزء کاربردی ترین لوازم زیبایی ناخن کارهاست که برای انتقال مواد به روی ناخن استفاده می شود. در این مقاله قصد داریم شما را با این نوع قلم بیشتر آشنا کنیم. بهترین قلم کاشت ناخن ضمنا […]

کاشت ناخن به ابزار مختلفی نیاز دارد که یکی از مهم ترینشان قلم موی کاشت ناخن است. این محصول جزء کاربردی ترین لوازم زیبایی ناخن کارهاست که برای انتقال مواد به روی ناخن استفاده می شود. در این مقاله قصد داریم شما را با این نوع قلم بیشتر آشنا کنیم.

قیمت قلم کاشت ناخن

بهترین قلم کاشت ناخن

بهترین قلم کاشت ناخن

ضمنا در انتهای مقاله تعدادی از پرفروش ترین و بهترین قلم موی کاشت ناخن موجود در بازار را برایتان لیست کرده ایم. در تانیرو با ما همراه باشید.

راهنمای خرید انواع قلم موی کاشت ناخن

امروزه خانم ها برای زیباتر کردن ناخن هایشان ترجیح می دهند که به سالن های آرایشی بروند و طراحی و کاشت ناخن انجام دهند. لاک ناخن معمولی تا چند روز بیشتر دوام نمی آورد اما کاشت آن تا مدت ها بدون تغییر باقی می ماند و زیبایی دستانتان را حفظ می کند.

قلم موی کاشت ناخن یکی از ابزارهای مورد استفاده برای این کار است که برای کاشت اکریلیک و ژل مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین نوع دیگری از قلم ها به نام قلم طراحی ناخن نیز وجود دارند که برای طرح دادن به ناخن هایتان استفاده می شوند.

این قلم ها از نظر شکل، جنس و سایز با یکدیگر متفاوت اند. قلم موی سر گرد، اشکی، سر صاف و زبان گربه ای انواع مختلف این محصول هستند.

ژل نیاز به قلم مویی از جنس موهای مصنوعی دارد تا مواد را به خود جذب نکند. ناخن کارها معمولا برای این کار از قلم سایز 4 یا 5 استفاده می کنند. این محصول طوری طراحی شده که ژل از روی آن سر نخورد و دوام بالایی داشته باشد. برای تمیز کردن آن در پایان کار می توانید از محلول cleanser استفاده کنید.

قلم کاشت ناخن

بهترین قلم کاشت ناخن

کاشت پودر اکریلیک

برای کاشت پودر اکریلیک باید از قلم موی ساخته شده از موی طبیعی دم سمور استفاده کنید. این مدل قابلیت جذب رطوبت لیکوئید را دارد و به راحتی آن را با پودر ترکیب می کند. برای شروع از سایزهای 6 یا 8 استفاده کنید. به مرور زمان که در کنترل پودر روی ناخن حرفه ای شدید به سراغ سایز های 10 یا 12 بروید.

این محصول بسیار انعطاف پذیر و حساس است. در کار با آن باید بسیار ظریف عمل کنید و بعد از هر بار مصرف مواد را از روی موهای قلم پاک کنید. در غیر این صورت موها سفت و غیر قابل استفاده می شوند. برای شست و شو از محلول های مخصوص این کار یا به اصطلاح قلم شور استفاده کنید. با دقت عمل کنید تا موهای قلم کنده نشوند.

بهترین قلم های کاشت ناخن آن هایی هستند که از جنس الیاف با کیفیت و دارای بدنه سبک و خوش دست باشند. علاوه بر این هنگام کار از دست سر نخورند و مواد را به راحتی روی ناخن و تیپ ناخن مصنوعی پخش کنند. سعی کنید نظرات دیگر خریداران را به دقت بررسی کنید تا بتوانید بهترین قلم موی کاشت ناخن را بخرید.

طرز استفاده از قلم موهای کاشت ناخن

قلم موی کاشت پودر ناخن:

1- قلم را به لیکوئید آغشته کنید، در حدی آن را مرطوب کنید که زیاد خیس نشود. چون در این صورت باعث ایجاد حباب و ترک خوردن مواد روی ناخن می شود.

2- در مرحله بعد به سراغ پودر بروید و کمی نوک قلم را به سطح آن بزنید.

3- ترکیب خمیری ایجاد شده را روی بالای (کوتیکول) ناخن بزنید و به سمت نوک ناخن ببرید. با حرکات پیوسته و آرام این کار را انجام دهید. اگر میزان مواد کم بود دوباره قلم را به لیکوئید آغشته کنید و مجددا پودر بردارید.

4- بعد از هر بار برداشتن مواد و انتقال به ناخن قلم را تمیز کنید تا مواد اضافی لا به لای موهایش پاک شود. برای این کار از یک دستمال کاغذی ضخیم یا حوله استفاده کنید و قلم مو را روی سطح آن بکشید. پیشنهاد می کنیم مقاله وسایل کاشت ناخن را نیز حتما بخوانید.

قلم موی کاشت ژل ناخن:

استفاده از این قلم هم مشابه مراحل بالا است. با این تفاوت که برای این مدل باید به جای لیکوئید پودر از کلینزر و یا لیکوئید پلی ژل استفاده کنید.

توصیه: حتما بعد از تمیز کردن قلم موها، فرم موها را به حالت اولیه در آورید و گذاشتن محافظ مخصوص دور آن ها را فراموش نکنید. در این صورت موها کج نمی شوند و مدت بیشتری سالم می مانند.