خدمات مهندسی

 امروزه در سراسردنیا، نقش مشاوره و شرکتهای ارائه دهنده این خدمات در زمینه مطالعه و طراحی تخصصی هایپر مارکتها و فروشگاههای زنجیره ای بر کسی پوشیده نیست. حضور مشاوران خبره در چنین پروژه هایی نه تنها باعث بالا رفتن موفقیت سیستم در پاسخگویی به نیازهای مشتریان پس از راه اندازی میشود، بلکه سودآوری و ارزش افزوده این فضاها را از طریق ارتقای کارایی، اثربخشی و بهره وری برای سرمایه گذاران محترم، دو چندان میکند.

انجام مطالعات تخصصی و طراحی پلان های مورد نیاز هایپر مارکتها، فروشگاههای زنجیره ای و مجتمع های تجاری، با لحاظ کردن نگاه حرفه ای در پروژه ها از جمله، ایجاد نمودن ارتباط منطقی و استاندارد بین فضاهای مختلف موجود (برای مثال، در هایپرمارکتها شامل بار انداز، انبار، سطح فروش، اداری و سایر فضاهای خدماتی مورد نیاز) از جمله خدمات قابل ارائه در شرکت خدمات فروشگاهی ایرسا، با توجه به سابقه درخشان مدیران ارشد خود در فروشگاههای زنجیره ای شهروند میباشد.

در بخش طراحی نیز، اینکه یک طرح بتواند جذابیت های لازم را برای مشتریان فراهم سازد، این خود سبب خواهد شد که مشتریان در مراجعات بعدی، راحت تر مکان مزبور را انتخاب کنند؛ ضمن آنکه با یک طراحی خوب در بخش های سازه، برق و مکانیک می توان با طراحی اپتیمم هزینه تمام شده طرح و بالتبع دوره بازگشت سرمایه را کاهش داد.