دکوراسیون داخلی

دکوراسیون داخلی نقش عمده ای در كيفيت فضای فروشگاهی ايفا مي كند. نحوه چيدمان و تقسيم بندی فضا، جنس و رنگ پوشش سطوح ( كف، سقف و ديوارها ) ، نور پردازی و  مجموعه عوامل موثر ديگر، تعيين كننده زيبايي و كار آمدی فضاهای داخلي هستند. امروزه تاثير دکوراسیون داخلی در فروشگاه ها و مراکز خرید بر آرامش ادراک شده توسط مشتری، میزان صرف زمان در فروشگاه و افزایش فروش  مورد تایید قرار گرفته است. 

بنابراین، در هر مرکز خرید، هایپر مارکت، همایش و یا نمایشگاهی طراحی داخلی و دکوراسیون آن از بخشهای بسیار مهم و جذاب برای مراجعین و مشتریان می باشد. بطور قطع و یقین، طراحی و اجرای خوب دکوراسیون می تواند نگاه بینندگان را به صورت کامل تحت الشعاع قرار دهد. به همین منظور، دپارتمان دکوراسیون داخلی این شرکت، خدمات حرفه ای خود را در این حوزه به بخشهای ذیل تقسیم بندی و آن را به کارفرمایان محترم ارائه می دهد:

طراحی داخلی و اجرای دکوراسیون فضاهای تجاری و فروشگاهی

طراحی تخصصی و اجرای دکوراسیون فضاهای نمایشگاهی

ما در این شرکت با در اختیار داشتن همکاران مجرب و متخصص در این زمینه، بهترین طراحی ها را ارائه و آن ها را با کمترین هزینه به اجرا در می آوریم. نگاه کاملاً تخصصی همکاران ما در شرکت ایرسا وجه تمایز این شرکت با سایر رقبا می باشد.