تامین کالا

به طور كلي زنجيره تامين زنجيره‌اي است كه همه فعاليتهاي مرتبط با جريان كالا و تبديل مواد، از مرحله تهيه ماده اوليه تا مرحله تحويل كالاي نهايي به مصرف‌كننده را شامل مي‌شود. درباره‌ جريان كالا دو جريان ديگر كه يكي جريان اطلاعات و ديگري جريان منابع مالي واعتبارات است نيز حضور دارد؛ در واقع مديريت زنجيره تامين بر يكپارچه‌سازي فعاليتهاي زنجيره تامين و نيز جريانهاي اطلاعاتي مرتبط با آنها از طريق بهبود در روابط زنجيره در جهت دستيابي به مزيت رقابتي قابل اتكا و مستدام، مشتمل مي‌شود.

زنجیره تأمین کالا در فروشگاه ها و مراکز خرید، یکی از مهمترین شاخص های کسب درآمد برای آن ها می باشد. مسلماً تأمین کالایی با کیفیت بسیار خوب و با قیمت مناسب می تواند آینده بسیار خوبی را برای مرحله رشد تا بلوغ هر واحد تجاری رقم بزند. در همین راستا و در جهت مشارکت در این هدف، شرکت ایرسا با بهره مندی از امکانات داخلی و خارجی خود، بر آن است که ثابت کند در زنجیره تأمین کالاهای مرغوب و باکیفیت و با مناسبترین قیمت ها، حرفی برای گفتن دارد. در این مقوله هدف شرکت ایرسا مقابله و تقابل با برندهای مطرح و معروف نیست بلکه به دنبال برندسازی از بهترین کالاهایی است که با قیمت هایی به مراتب بالاتر از قیمت خرید، در اختیار واحدهای تجاری قرار می گیرد.

مدیران مجرب شرکت ایرسا در زنجیره تأمین کالا با مطالعه بازرگانی واحد تجاری و شناسایی خلأهای موجود، کارفرمایان محترم را به سمت خریدی خوب و موفق هدایت خواهد نمود. این اقدام با هدف حمایت از تولید کنندگان داخلی و پر کردن خلأهای بازار با برندهای خارجی مرغوب صورت خواهد پذیرفت.